Tuzla Şifonyer
Çap Proje Editör Ekibi
3 Kasım 2021

Tuzla Şifonyer

Tuzla Şifonyer

Yaşam alanlarının dekorasyonunu zenginleştiren şifonyer modelleri, eşya depolamada çok şık bir hizmet veriyor. Tuzla şifonyer ekibimizin, incelikli işçiliğiyle ortaya çıkan şifonyer modelleri, tüm alanlarda istenilen şıklığı sağlıyor. Şifonyerler modellerine göre ayrışıyor; dolaplı şifonyer, aynalı şifonyer, ada şifonyer şeklinde tasarımlar mevcut. Ada şifonyer modelleri giyinme odalarında fonksiyonel çözümler sunuyor, aksesuar kullanımına yardımcı oluyor. Şifonyerler en çok yatak odalarında kullanılıyor, aynalı tasarımlar tercih ediliyor. Aynı şifonyerler makyaj masası görevini de üstleniyor, kadın yaşantısını kolaylaştırıyor.

Kullanım Alanlarına Göre Şifonyer Modelleri

Şifonyer modelleri kullanım alanına göre çeşitleniyor, fonksiyonel özellikleri geliştirilebiliyor. İşte şifonyer modelleri ve kullanabileceğiniz alanlar;

Mutfak şifonyeri

Mutfak şifonyer modelleri çok yönlü bir kullanım vadediyor. Sebze, fincan, tabak, çatal – bıçak seti gibi küçük ürünlerin depolanması ve çoğu zaman sergilenmesi için mutfak şifonyerleri tercih ediliyor. Mutfak şifonyerleri vitrin özellikli, cam kapaklı olduğunda mutfaklara hem nostaljik hem de modern bir hava kazandırıyor.

Yatak odası şifonyeri

Yatak odası şifonyer modelleri şüphesiz en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan modellerden. İç çamaşırı, takı, çorap, tişört – kazak gibi minimal ürünler şifonyerlerde depolanıyor. Aynalı şifonyerler aynı zamanda kişilerin parfüm, makyaj malzemesi gibi kozmetik ürünlerini sergileyip her gün hazırlandığı bir köşe hizmeti veriyor.

Çocuk odası şifonyeri

Çocuk odası şifonyer modelleri çok renkli, çok fonksiyonel ve çok tertipli tasarımlardan oluşuyor. Çocuk odalarındaki dağınıklığın önüne geçen şifonyerler, kıyafet ya da oyuncak depolamak için kullanılabiliyor. Çocuk odası şifonyerleri düz renkli olduğu gibi renkli, baskılı tasarımlara da sahip. Bu konuda dekorasyon baz alınıyor, en uygun model tasarlanıyor.

Antre şifonyeri

Evin girişinde şifonyer ya da benzeri bir ürüne mutlaka ihtiyaç var. Ayakkabılık olarak da kullanılabilen raflı şifonyerler, evin girişini şık gösteriyor. Aynalı şifonyerler yine bu alanda fonksiyonel bir kullanım vadediyor, evden çıkmadan hemen önce nasıl göründüğünüzü size gösteriyor.

Tuzla şifonyer satışlarında model çeşitliliğine önem veriliyor. Şifonyerler genellikle çekmeceli olmasına karşın, dolaplı& şifonyer modellerine de yer veriliyor. Dolaplı, çekmeceli, aynalı şifonyerler, yaşam alanlarının fonksiyonelliğini artırıyor. Şifonyer ihtiyacınız olduğunda en işlevsel ve şık tasarımı bulmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Pendik Villa Mobilya: Lüks ve Konforun Buluştuğu Nokta
Çap Proje Editör Ekibi
3 Kasım 2021

Pendik Villa Mobilya: Lüks ve Konforun Buluştuğu Nokta

Pendik Mobilya Dekorasyon Trendleri: Modern ve Şık Fikirler
Çap Proje Editör Ekibi
3 Kasım 2021

Pendik Mobilya Dekorasyon Trendleri: Modern ve Şık Fikirler

Pendik Mobilya Aksesuarları: Evinize Şıklık Katacak Öneriler
Çap Proje Editör Ekibi
3 Kasım 2021

Pendik Mobilya Aksesuarları: Evinize Şıklık Katacak Öneriler