Çap Proje Kimdir?

Hakkımızda | Çapproje

Çapoğlu Orman Ürünleri İnşaat Ltd. Şti. 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Faaliyetine Toptan malzeme satışı ile başlamıştır.

Tecrübesi ve sektöründe verdiği güven duygusu ile kısa sürede ürün yelpazesini genişleterek bugünkü kurumsal kimliğine ulaşmıştır. Ticaret alanında prensipleriyle müşteri nezdinde güven kapısı haline gelen firmamız, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda mobilya aksesuar satışına başlamıştır. Çapoğlu Orman Ürünleri 2011 yılından itibaren sektöründe yaptığı beğenilen çalışmalarıyla proje ve bireysel olarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda mobilya dekorasyon alanında modern, profesyonel makina parkuru ve uzman kadrosuyla üretime başlamıştır. Yaptığı işlerde her zaman profesyonelliği ve sürekli gelişimi hedefleyen Çapoğlu Orman Ürünleri müşterilerine en iyi hizmeti ve üretimi verebilmek için 2013 yılında kendi bünyesinde; capproje capmob, capdoor, capkitchen, capofis markalarını müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Çalışma disiplini ve detaycı çalışma sisteminin, işimizin en önemli dinamiklerinden olduğuna olan inancımız, konuttan otele, ofislerden mağazalara, kafelerden restoranlara tüm yaşam alanlarında bütünlüğe, sıkı sıkıya bağlı olmamız, hayallerinizi gerçeğe dönüştürme aşamasında en büyük destekçimiz olmuştur ve olacaktır.

Hayal edilebilen her şeyin, ilk olarak bir beyaz kağıt üzerinde can bulduğunu biliriz, bu sebeple konsept tasarımı ilham olarak alır, doğru dizayn edilmiş görsel algı yönetimi olarak uygularız. İletişimin; hayallere, estetiğe, tasarıma ve konfora çıkan en etkileyici yol olduğuna inanırız. Tüm süreçlerde müşteriyle fikir paylaşımının maksimum memnuniyet için gerekli olduğunu biliriz. İşlevsel, estetik ve rahat mekânları yaşanılabilir hale getirmektir amacımız

İletişimin; hayallere, estetiğe, tasarıma ve konfora çıkan en etkileyici yol olduğuna inanırız.

Tüm süreçlerde müşteriyle fikir paylaşımının maksimum memnuniyet için gerekli olduğunu biliriz.

İşlevsel, estetik ve rahat mekânları yaşanılabilir hale getirmektir amacımız.

Hakkımızda | Çapproje

Çapoğlu Orman Ürünleri Neler Yapar?

SUNTA – SUNTALAM – MDF – MDFLAM – MASİF – OSB – PLYWOOD – KONTRAPLAK – KAPI PANELİ – PVC Kenar Bantları – Mobilya Aksesuarları ve Laminat Parke ve Masif Parke satışı yapmaktadır.

Mekan iç kapı imalatları ve uygulamaları, Mutfak dolap imalatı ve uygulamaları, Ev mobilya imalatı ve uygulamaları, Ofis mobilya imalatı ve uygulamaları Villa, Rezidans, Daire, Yönetim ve Ofis alanları dekorasyon konsept proje mobilya imalatı ve uygulamaları.

Profesyonel mimari tasarım – uygulama ofisiyle projelerinizde çözüm ortağınız olarak en iyi hizmeti verebilmek için kurulmuştur. Projelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda teknolojik üstünlüğü sağlayan bilgisayar destekli üretimi sayesinde yüksek kaliteli ürünler sunuyor.

Teknolojinin hızlı geliştiği günümüzde üretim alanında sürekli olarak yatırım yaparak, kalite ve hizmet standartlarımız her geçen gün artış göstermektedir. Bu alanda ISO standartlarında üretim ve yönetim anlayışını hayata geçirmiş bulunmaktadır.