Tv Üniteleri

    İnsan hayatında televizyon ve elektronik araçların ehemmiyeti büyüktür. Bu nedenle hemen hemen her evde televizyon görülmesi oldukça sıradan ve normaldir. Televizyonlar evde kullanılırken dekorasyon olarak televizyonun etrafının tamamlanması gerekir. Bu konuda yardımcı olan mobilyalara TV üniteleri veya televizyon ünitesi adı verilmektedir. İsminden anlaşılacağı üzere televizyonun altında veya arkasında bulunan üniteler sayesinde dekoratif görünüm elde edilir. Evinizin veya işyerinizin daha estetik görünmesi için oldukça önemli ürünlerdir. TV üniteleri sadece dekorasyon bakımından önemli değildir. Aynı zamanda çekmeceli yapısı ve çeşitli dolap bölmeleri bulunması nedeniyle oldukça kullanışlıdır. Ev içerisinde ortalıkta durmaması gereken çeşitli züccaciye ürünlerinin, kalem, defter, kitap, evraklar, faturalar, bez, temizlik ürünleri, kablolar ve akla gelen her ayrıntı ürünlerin istifi konusunda kolaylık sağlar. İsteğe bağlı şekilde eşya gibi ürünlerinde koyulabildiği çok amaçlı mobilyalardan biridir. Capproje farkıyla kaliteli şekilde üretilmiş TV ünitelerine sahip olabilirsiniz.

Maltepe TV Üniteleri

     Maltepe TV üniteleri ihtiyacının fazla olduğu ilçeler arasında yer alır. Bu durumun temel nedeni ilçe içerisinde yaşayan insanın fazla olması ve konut sayısının yüksek olmasıdır. Her evde bulunması gereken temel mobilya ürünleri arasında yer alan TV ünitelerine şirketimiz Capproje farkıyla sahip olabilirsiniz. Günümüzde mobilya satın alırken uzun ömürlü, dayanıklı, kullanışlı ve estetik olarak güzel görünüme sahip mobilyalar seçilmelidir. Capproje tüm bu özelliklere sahip TV ünite modellerini bünyesinde bulundurur.

Tuzla TV Üniteleri

     Tuzla TV üniteleri gibi mobilyaların fazla rağbet gördüğü ilçelerden biridir. Çünkü Tuzla bölgesi İstanbul ile Kocaeli arasında kalan İstanbul sınırlarında yer alan ters istikamette kalan bölgelerden biridir. Bu nedenle mobilya satışı yapan yer sayısında azlık ve ulaşım konusunda güçlük görülür. Capproje olarak Tuzla bölgesinin her türlü mobilya ihtiyacı kolay şekilde karşılanmaktadır. Ayrıca firmamız sadece Tuzla içerisinde değil, İstanbul hatta Türkiye geneline mobilya temin etmektedir. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz mobilyayı bizlere belirtmek olacaktır. İmkanlar dahilinde ise mağazamıza uğrayarak canlı şekilde ürün seçimi yapabilirken aynı zamanda uzakta bulunan müşterilerimiz için dijital kataloglarımızdan seçim yapma olanağı bulunur.