Şifonyer

     Şifonyer gibi ürünler gündelik hayatımızda yaygın şekilde bulunan ürünlerdir. Dolaba benzer yapısı bulunan şifonyerler birçok ürünün saklanmasına vesile olan ev ve işyerleri için önem teşkil edilen dekorasyonlar ürünlerinden biridir. Dekorasyon bakımından şifonyerler kaliteli şekilde seçilmesi gereken ürün gruplarıdır. Ev dizaynı ve estetik görünümü üste taşıyan şifonyerler sayesinde misafirlerinizin dikkatini çekmeniz mümkün olacaktır. Günümüzde mobilya seçimi ve kullanımı oldukça önemli şekilde karşımıza çıkar. Mobilya kullanımının haricinde uzun ömürlü olması da bir o kadar önemlidir. Değerli ürünler olması nedeniyle alınan şifonyerin yıllar boyunca kullanılarak dayanıklı şekilde bulunması gerekmektedir. Aksi halde boşa giden maddi kaynaklar ve mağduriyet durumları söz konusu olacaktır. Capproje farkıyla kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü şifonyerlere sahip olmanız mümkündür.

Maltepe Şifonyer

    Maltepe şifonyer ürün grupları bakımından yoğun ilgi ve alaka gören ilçelerimizden biridir. İnsan sayısının fazla olması nedeniyle Maltepe gibi ilçelerde mobilya ihtiyacına daha sık rastlanır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda kurumumuz Capproje kaliteli şekilde ürün satışı yaparak sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamız uzun yıllardır mobilya satışı ve üretimi konusunda üst düzey hizmet sunan firmalar arasında yer alır. Fiyat performans dengesi ele alındığında kurumumuz içerisinde yer alan ürünler oldukça makul seçeneklerle karşınıza çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz şifonyer modelini seçerek bizlere iletmeniz olacaktır. İmkanlar dahilinde mağazalarımızdan veya online kataloglar üzerinden tercih yapabilirsiniz.

Kurtköy Şifonyer

     Kurtköy şifonyer gibi mobilya ürünlerinin yaygın şekilde ilgi gördüğü bölgelerden biridir. İstanbul içerisinde ters istikamette kalan, kalabalık olmasına rağmen sapa alanda konumlanan Kurtköy içerisinde nüfus oldukça fazladır. Bu nedenlerden ötürü mobilya gereksinimi de yaygın şekilde karşımıza çıkmaktadır. Firmamız Capproje sadece Kurtköy ilçesinde değil, aynı zamanda İstanbul genelinde her ilçeye ürün temini yapmaktadır. İmkanlar dahilinde müşterilerimizin isteklerine göre başka şehirlere de mobilya gönderimleri bulunur. Bu nedenle almak istediğiniz mobilyaları bizlere belirterek sipariş verebilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz mağazalarımıza gelerek seçim yapabilirken isteyen kişiler uzaktan online kataloglar üzerinden seçim yapma olanağına sahiptir. Firmamız içerisinde yer alan model ve çeşitlilik oldukça fazladır.